RZEŹBIARSTWO KAMIENIARSTWO REKT

 

 

NAGROBKI, RZEŹBIARSTWO KAMIENIARSTWO REKT.

mgr sztuki Konrad Ziółkowski. Jestem drugim pokoleniem zajmującym się rzeźbiarstwem i kamieniarstwem rodziny Ziółkowskich.

Podchodzę do każdego zlecenia indywidualnie oraz zgodnie z wymaganiami i sugestiami klienta. Każde zlecenie powstaje etapami, zaczynając od rozmowy, pomysłu, następnie wykonujemy szereg projektów wstępnych oraz końcowych w rożnych postaciach. Wszystko to po to, aby mieć pewność trafności końcowej realizacji pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Oferuję Państwu fachowe doradztwo przy pracach projektowych, przyjmuję sugestie, podaję swoje propozycje i pomysły. Każdy nagrobek jest indywidualnie projektowany w odniesieniu do Państwa oczekiwań, nie korzystamy z obcych katalogów i projektów. Nasze doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu nagrobków sięga 35 lat tradycji. Uzyskane doświadczenie pozwala nam stworzyć dzieło w każdym charakterze. Oferuję Państwu prace tworzone z wielka pasja i zaangażowaniem według tradycyjnych i nowoczesnych metod. Doświadczenie oraz udoskonalony warsztat pracy pozwala nam na szeroki wachlarz ofert. W  pracowni prace tworzone są głównie metodą ręczną, którą od wieków posługiwali się mistrzowie. Dłuto, knypel to podstawowy warsztat, który pozwala zachować i nadać pracom niepowtarzalny urok i fakturę. Tworzymy dzieła w każdym charakterze i stylu, nie ogranicza nas ani wielkość pracy, ani walory artystyczne. Wykonywane przez nas prace znalazły zainteresowanie w kraju i za granicą, Niemcy, Stany Zjednoczone, Rosja, UK, Szkocja. Niebanalne wykonanie i nietuzinkowe pomysły – to wszystko wpływa na niepowtarzalność i wyjątkowość dzieł, które przetrwają stulecia i będą cieszyć oczy kolejnych pokoleń.

Wykonujemy oraz montujemy nasze dzieła na terenie całego kraju. Ceny są uzależniona od projektu końcowego, możemy wykonać dzieło, autorski i niepowtarzalny nagrobek dopasowany do każdego wspólnie ustalonego budżetu.

Serdecznie zapraszam do współpracy,
mgr sztuki Konrad Ziółkowski

 

NAGROBKI Z PIASKOWCA

 

EKSKLUZYWNE ARTYSTYCZNE NIEPOWTARZALNE NAGROBKI Z PIASKOWCA REKTEKSKLUZYWNE ARTYSTYCZNE NIEPOWTARZALNE NAGROBKI Z PIASKOWCA REKT

 

 

 

 

 Artystyczne Ekskluzywne Nagrobki z piaskowca granitu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CERAMIKA PIASKOWIEC

 

CERAMIKA – KAMIEŃ

REKT CERAMIKA Tworzymy niepowtarzalne, unikalne prace, nagrobki ceramiczne. Są to nagrobki kamienno-ceramiczne, projektowaną i wypalaną w naszej pracowni.
Prawdopodobnie jesteśmy jedyną pracownią, która wykorzystuje ceramikę w tworzeniu nagrobków. Pracownia nasza samodzielnie zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem wszystkich prac. Są to realizacje naszych pomysłów. Ceramika i nagrobek to coś niepowtarzalnego i niespotykanego w dziedzinie kamieniarstwa artystycznego. Bogactwo form, kolorystyka wykonywanych elementów w połączeniu z kamieniem naturalnym daje nieograniczone możliwości plastycznego przedstawienia obu materiałów. Bogactwo kolorów pozwala na komponowanie obrazów, których nie uzyskamy przy stosowaniu samego kamienia. Płaskorzeźba wykonana z ceramiki jest bogatsza pod względem detalu. Daje możliwość użycia koloru szkliwa, którym możemy malować jak w tradycyjnym obrazie. Posiadamy własne zaplecze warsztatowe do wytwarzania i wypalania elementów ceramicznych. Również sami szkliwimy oraz dobieramy kolor i fakturę szkliwa. Zastosowanie ceramiki pozwala nam na nieograniczone możliwości w kolorze i formie, przy zachowaniu całkowitej odporności na nasze warunki atmosferyczne. Nie boimy się wyzwań, poszukujemy nowych rozwiązań estetycznych i kompozycyjnych, aby w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny upamiętniać Państwa bliskich. Mamy nadzieje, że prace łączone z ceramiką znajdą wielu odbiorców, którzy docenią nasze zaangażowanie i pasję, kreatywność i odwagę w przełamywaniu schematów i monotonnych tradycji.

 

 

CERAMIKA GRANIT

 

CERAMIKA MARMUR

 

NAGROBKI – KAMIENNE 

FORMY NOWOCZESNE, Formy dekoracyjne

 

 

 

 

 

ANIMACJE PROJEKTÓW NAGROBKÓW 3D

 

RZEŹBA – PŁASKORZEŹBA

 

 

 

PROJEKTOWANIE NAGROBKÓW I INNYCH FORM PRZESTRZENNYCH, MODELE RZECZYWISTE

 

 

 

KOMINKI

 

 

 

ZEGARY – Ekskluzywny prezent

 

 

 

POZOSTAŁE PRACE

 

 

 

WIZUALIZACJE

 

 

 

PODCZAS PRACY

 

no images were found

Wszystkie prawa zastrzeżone, prezentowane prace, projekty oraz treść na stronie jest objęta prawami autorskimi, kopiowanie i wykorzystywanie w własnych celach jest zabronione i podlega surowym karą.

Comments are closed.